Ε.Π.Σ. Σερρών: Κλήρωση σε πρωτάθλημα και κύπελλο

7

Είστε 18 έως 85 ετών; Εάν ναι, κάντε κλικ εδώ!

Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Επίλεκτης και της Ανώτερης κατηγορίας αλλά και του κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Σερρών πραγματοποιήθηκαν το βράδυ της Τετάρτης κατά τη διάρκεια της γενικής συνέλευσης της Ένωσης.

Το κύπελλο θα ξεκινήσει τελικά το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο (2 και 3 Σεπτεμβρίου) και το πρωτάθλημα το επόμενο (9 και 10 Σεπτεμβρίου). Σε επόμενη φάση του κυπέλλου θα πάρουν μέρος και οι τρεις Σερραϊκές ομάδες της Γ εθνικής ενώ η κλήρωση της Β κατηγορίας θα πραγματοποιηθεί μόλις οριστικοποιηθεί το πόσες ομάδες θα πάρουν μέρος σε αυτήν (μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει συμμετοχή μόνον 20  ομάδες αλλά από την Ένωση είναι αισιόδοξοι ότι θα δηλώσουν κι άλλες ομάδες συμμετοχή μέχρι τις 3 Σεπτεμβρίου).

Αναλυτικά οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του κυπέλλου:

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η Αγωνιστική 9-10/9

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΧΡΥΣΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

2η Αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟ

ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

3η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΧΡΥΣΟ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

4η Αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΧΡΥΣΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

5η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΡΥΣΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

6η Αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΧΡΥΣΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

7η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΧΡΥΣΟ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

8η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΧΡΥΣΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΧΡΥΣΟ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

10η Αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΨΩΜΟΤΟΠΙ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΧΡΥΣΟ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

11η Αγωνιστική

ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΨΩΜΟΤΟΠΙ

ΧΡΥΣΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

AΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική 9-10/9

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ

2η Αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ

3η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

4η Αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

5η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ

6η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ

7η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

8η Αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

9η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

11η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

12η Αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

13η Αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ

AΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική 9-10/9

ΟΡΕΙΝΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ

ΠΟΣ 2000 – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – SERRES 1800

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΟΣ 2000

ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

SERRES 1800 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ – SERRES 1800

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ

4η Αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ

5η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ

SERRES 1800 – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

6η Αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΟΣ 2000 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – SERRES 1800

ΠΡΩΤΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

SERRES 1800 – ΠΟΣ 2000

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

8η Αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

10η Αγωνιστική

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – SERRES 1800

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000

11η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – SERRES 1800

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

12η Αγωνιστική

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ

SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – SERRES 1800

ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

1ος Όμιλος 2-3/9

ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ

Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Α.ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ

2ος Όμιλος 2-3/9

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ

3ος Όμιλος 2-3/9

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ

4ος Όμιλος 2-3/9

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΝΕΟΧΩΡΙ – Κ.ΚΑΜΗΛΑ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ

ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ

ΨΥΧΙΚΟ – SERRES 1800

Χωρίς αγώνα πέρασε ο ΠΟΣ 2000

 

loading...


Source link

Αφήστε το μήνυμά σας